Gert-Jan Bos van Camarados stopt er – weer – mee zo laat hij middels een songtekst van Jim Morrison weten. De real life soap over zijn avonturen in horeca-gelegenheden, voetbalkantines en de natuur stopte al eens eerder, in augustus. Een paar maanden later keerde de site, die regelmatig de media haalde, met een ambitieuzere opzet terug.
Gert-Jan Bos introduceerde het verschijnsel moblog – webloggen met een mobiele telefoon – in Nederland. Vorig jaar organiseerde hij de eerste Nederlandse weblogconferentie, waar ik zelf mocht spreken. Een herhaling van dat evenement is nu ook afgelast.
Een reden wordt officieel niet gegeven maar naar verluidt raakten zijn privé- en logleven steeds verder van elkaar verwijderd: “En de zeepbel spatte uit elkaar.”