

Vanavond praten cabaretier Vincent Bijlo, Fokke&Sukke tekenaar Jean-Marc van Tol, praktische idealisme ideologe Natasja van den Berg en VN-journaliste Caroline lo Galbo in het opinieprogramma Deining over de vraag of deelname aan de Olympische Spelen in Beijing wel zo’n goed idee is.
Maar ook over Doekle Terpstra, de man die deining veroorzaakte met zijn oproep tot tolerantie. Is hij de man die het politieke klimaat kan veranderen?
En over de overtuiging dat 2008 – eindelijk! – een goed jaar wordt. Kan Nederland een dosis optimisme gebruiken? Of staat de realiteit dat in de weg?
En natuurlijk de nieuwsselectie van het panel en wat er verder nog ter tafel komt of ingebracht wordt via het forum van Deining.
Deining, Radio 1, 20:00 – 21:00 uur.