Vanavond aandacht voor de invloed van chatten op het gedrag. Word je daar bijvoorbeeld fanatieker van in je overtuigingen? Daarna praten we met de makers van twee enorm populaire websites, fok.nl en flabber.nl. Wat is het geheim van hun succes?
Themakanalen moeten er komen op televisie en internet vindt staatssecretaris Van der Laan. Maar hoe werkt dat? Een gesprek met de oprichter van een site die alleen maar hockeywedstrijden uitzendt. Marie-Claire van den Berg probeerde Maxx-xs uit, een site waar je onder meer speelfilms kunt bekijken. Bevalt dat?
Daarna aandacht voor de nieuwste ontwikkelingen in de concurrentiestrijd tussen zoekmachines. En tot slot een gesprek over de lange tocht van verse melk die met GPS werd gevolgd van Letland naar hier.
TROS Radio Online 20-21:00 uur Radio 1
Luister hier live