Voor maandblad Bright schreef ik een verhaal over de elektrische auto. Wist je dat de eerste elektrische auto ter wereld in Groningen werd gebouwd? In 1835. De elektrische auto was in de 19e eeuw een enorm succes. En toen ging het mis. Wat precies lees je in Bright.
Corrie Gerritsma geeft op haar weblog een overzicht van de inhoud en vertelt over “onze actie Groen, Groener, Groenst. Je koopt Bright 23 in de winkel voor 4,99 euro, bestelt ‘m online voor 2,99 euro. Nog groener? Kom ‘m dan voor 0,99 euro halen bij de redactie op de Keizersgracht 174 in Amsterdam. Liefst lopend of op de fiets natuurlijk.”
Wat ze vergeet te vermelden: als je de Bright op de redactie gaat halen maak je kans dat je het exemplaar uit handen krijgt van de beroemdste webcam-girl van Nederland.